Sniegenos – 3D stereograma įrėmintas paveikslas

Sniegenos – 3D stereograma įrėmintas paveikslas

Nuostabus žiemos vaizdas. Visi matomi objektai yra skirtingame erdvės gylyje. Paveikslas yra įrėmintas. Rėmas padarytas iš plastiko su medžio imitacija ir antirefleksiniu stiklu. Prieš redaguojant skaitmeniniu būdu, piešinys buvo nupieštas ranka.

Stereograma – tai dvimatis vaizdas, slepiantis trimatį objektą, kuris pamatomas žiūrint tolio žvilgsniu. Žiūrėjimas į stereogramas leidžia pasijusti tarsi mistinėje erdvėje, dėl to daugeliui žmonių sukelia stiprų džiaugsmą.

Taip pat stereogramos veiksmingai stiprina akių raumenis ir padeda joms atsipalaiduoti. Tai puikus būdas sumažinti akių nuovargį, ypač tiems, kurie daug dirba kompiuteriu.

1. Priglauskite paveikslėlį prie nosies. Nejudindami akių ir nemirksėdami žiūrėkite kiaurai pro piešinį į tolį, kaip žiūrėdami pro langą, tarsi jis neegzistuotų. Paveikslėlį laikykite horizontaliai, jo nesukiokite.

2. Palaukite kol vaizdas susilies, tada „nepamesdami“ žvilgsnio labai lėtai pradėkite traukti jį nuo veido arba atsitraukite patys.

3. Netrukus vienos piešinio vietos pradės tolti, kitos – artėti. Vaizdas pasidarys tarsi stiklinis. Konkretus trimatis objektas iškils iš gilumos.

Spauda: aukštos kokybės skaitmeninė spauda ant popieriaus

Rėmas: plastikas su medžio imitacija, 250 x 250 x 20 mm, 9.84 x 9.84 x 0.79 in (apytiksliai)

Stiklas: antirefleksinis