Vaikai su tortu – 3D stereograma atvirukas su voku
Children and the Cake – 3D Stereogram Greeting Card with Envelope
Children and the Cake – 3D Stereogram Greeting Card with Envelope
Bullfinches – 3D Stereogram Greeting Card with Envelope
Children and the Cake – 3D Stereogram Greeting Card with Envelope

Vaikai su tortu – 3D stereograma atvirukas su voku

Stereograma su vaikais, kurie bando pasiekti pyragėlius. Visi šie objektai yra iškilę. Apatinėje piešinio dalyje yra paslėptas didelis tortas. Atvirukas yra dvipusis. Paslėptą vaizdą galite pasitikrinti kitoje pusėje. Prieš redaguojant skaitmeniniu būdu, piešinys buvo nupieštas ranka.

Stereograma yra dvimatis (2D) vaizdas, sukurtas taip, kad sudarytų trimačio vaizdo (3D) iliuziją ir susideda iš horizontaliai pasikartojančių raštų. Norėdami pamatyti optinę gylio iliuziją, turėtumėte žiūrėti į stereogramą abejomis akimis tam tikru būdu.

1. Priglauskite atviruką prie nosies. Nejudindami akių ir nemirksėdami žiūrėkite kiaurai pro piešinį į tolį, kaip žiūrėdami pro langą, tarsi jis neegzistuotų. Atviruką laikykite horizontaliai, jo nesukiokite.

2. Palaukite kol vaizdas susilies, tada „nepamesdami“ žvilgsnio labai lėtai pradėkite traukti jį nuo veido arba atsitraukite patys.

3. Netrukus vienos piešinio vietos pradės tolti, kitos – artėti. Vaizdas pasidarys tarsi stiklinis. Konkretus trimatis objektas iškils iš gilumos. Jį galite pasitikrinti kitoje atviruko pusėje.

Žiūrėjimas į stereogramą veiksmingai stiprina akių raumenis ir padeda joms atsipalaiduoti. Tai puikus būdas gydyti pavargusias akis, ypač tiems, kurie dirba su kompiuteriu.

Vokas: Conqueror Iridescent, Gold Dust, 120 g/m², C5, 229 x 162 mm, 9.02 x 6.38 in (apytiksliai)

Atvirukas: aukštos kokybės skaitmeninė spauda ant kartono, 300 g/m², A5 (A5 kai sulenktas, A4 kai atlenktas), 210 x 148 mm, 8.27 x 5.83 in (apytiksliai)

Pakuotė: orientuoto polipropileno maišelis 35 µm

Siuntimo pakuotė: burbulinis vokas