Mažojo princo 3D stereogramų paroda atkeliavo į Prienus!

Mažojo princo 3D stereogramų paroda atkeliavo į Prienus!

Kiek kainuoja tavo draugystė?

„Šis žmogus vienintelis, su kuriuo aš norėčiau draugauti. Bet jo planeta tikrai per maža. Dviem joje nėra vietos.“ (Iš prancūzų kalbos vertė Pranas Bieliauskas) Šeštojo parodos kūrinio citata.

„Kai jis uždega savo žibintą, tarsi gimsta dar viena žvaigždė ar gėlė.“ (Iš prancūzų kalbos vertė Pranas Bieliauskas)

Keliaudamas per skirtingas planetas Mažasis princas pagaliau suranda žmogų – žibintininką, kuris sukelia jam simpatiją dėl nuoširdumo ir paprastumo. Žibintininkas yra be galo darbštus ir pareigingas. Mažylis žavisi jo darbu ir nori su juo draugauti. Tačiau, žibintininkas liedamas prakaitą per dienų dienas neturi laiko net atsikvėpti, ką jau kalbėti apie laiką draugystei?

Kur mes šiandien? Kokius jausmus šios citatos sukelia pandemijos akivaizdoje? Kai pasaulis uždėjo tokius stabdžius… ir mus visus atskyrė.

Keliaujant parodai į skirtingus miestus, atrandu vis didesnį poreikį atskleisti taip giliai išgyventus kūrinių personažus. Mažąjį princą pamilome kaip šeimos narį, juk paroda buvo kuriama metus laiko ir iškėlė technologinių iššūkių, kurios įveikėme. Visur matydavau jo mielą ir pilną klausimų žvilgsnį, daugybę keistų keisčiausių klausimų, kurie vėrė mano širdį 🙂